Obsah stranky
Home

 

 

Po nalogovaní sa na stránku http://www.bioregana.sk sa Vám zobrazí hlavná stránka firmy BIOREGANA so sídlom Rooseweltova 6 v Košiciach. Na ľavej strane hlavnej stránky sa nachádzajú funkčné tlačítka, ktoré odkazujú užívateľa internetovej stránky na jednotlivé podstránky.

PRODUKTY

- Po kliknutí na  túto záložku sa klient - zákazník dostáva do ponuky firiem, cez ktoré si môže prezrieť produkty, o ktoré má záujem. Sú to firmy : Good Nature,   Starlife, SERAFIN, Organic India,  Liečivé silné čínske zelené čaje a mnoho dalších

OTVÁRACIA DOBA

- Po kliknutí na záložku sa klient - zákazník dostáva na príslušnú podstránku, kďe sa môže dozvedieť informácie o pracovnej dobe pre príslušný deň.

OBJEDNÁVKY :

- Objednávky prijímame mailom, telefonicky alebo osobne na adrese firmy. Objednávky na tovar vybavujeme do 3 - 4 pracovných dní, odo dňa prijatia objednávky . Tovar dodávame  na dobierku.

SLUŽBY :

- Po kliknutí na príslušnú záložku sa klient - zákazník dostáva na príslušnú podstránku, kde sa môže dozvedieť informácie o rozsahu, dostupnosti a terapeutickom účinku zvolenej procedúry.